17 styczeń 2023

Mnóstwo wrażeń dostarczył koncert w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach, który miał miejsce w sobotę 14 stycznia 2023 r. na hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej.

W wydarzeniu uczestniczył m.in. przewodniczący Rady Miejskiej w Ryglicach Marek Dudowicz, radni, dyrektorzy szkół, prezes Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy Wiesław Zabawa. Utwory wykonane pod batutą Stanisława Stańczyka- instruktora CKPiT w Ryglicach podziwiali także licznie przybyli mieszkańcy gminy i regionu.

"Na ręce Dyrektor Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach Pani Teresy Lisak składam podziękowania za przygotowanie Koncertu, który otwiera cykl wielu tegorocznych wydarzeń kulturalnych w Naszej Gminie. W sposób szczególny chcę podziękować Młodzieżowej Orkiestrze Dętej działającej przy Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach na czele z dyrygentem Panem Stanisławem Stańczykiem za wspaniały koncert"- mówi burmistrz Ryglic Paweł Augustyn.

Koncert noworoczny- Młodzieżowa Orkiestra Dęta

Koncert noworoczny- burmistrz Ryglic, dyrektor CKPiT, dyrygent orkiestry